| Brend | Bosch |
|---|---|
| Kapacitet | 62Ah |
| Struja hladnog starta | 550A |
| Polaritet | Desno+ |
| Dužina | 242mm |
| Širina | 175mm |
| Visina | 190mm |
| Start/Stop | Ne |
-5%
BOSCH Akumulator 12V 62Ah 550A POWER desno+
11.300,00 рсд Originalna cena je bila: 11.300,00 рсд.10.700,00 рсдTrenutna cena je: 10.700,00 рсд.
Dimenzije 242x175x190 ( D x Š x V )
Garancija: 25 meseci
Akumulator Bosch Power Plus 12v 62Ah D+ je starterski akumulator sa SLI tehnologijom koja obezbeđuje sigurno paljenje za širok spektar vozila bez start-stop sistema.
Karakteristike i prednosti:
Specijalni dizajn rešetke kao i smanjena korozija zbog savremene legure rešetke: za veoma dobru snagu pokretanja i dug radni vek
Veoma niska potrošnja vode kao posledica savremene legure rešetke kao i dvostrukog poklopca sa dizajnom u obliku lavirinta koji vraća kondenzovanu paru u akumulator: zbog toga ne postoji nikakva potreba za održavanjem akumulatora
Dodatne informacije
Povezani proizvodi
-
Akumulatori Niš
Akumulator VARTA 63Ah 610a +D (D15) 12V Dynamic SLI
12.290,00 рсдOriginalna cena je bila: 12.290,00 рсд.11.890,00 рсдTrenutna cena je: 11.890,00 рсд. Dodaj u korpu -
Akumulatori Niš
BOSCH Akumulator 12V 77Ah 780A POWER PLUS desno+
15.700,00 рсдOriginalna cena je bila: 15.700,00 рсд.14.990,00 рсдTrenutna cena je: 14.990,00 рсд. Dodaj u korpu -
Akumulatori Niš
Akumulator EXIDE Premium EA640 12v 64Ah 640A D+
12.200,00 рсдOriginalna cena je bila: 12.200,00 рсд.11.790,00 рсдTrenutna cena je: 11.790,00 рсд. Dodaj u korpu








