| Brend | Bosch |
|---|---|
| Kapacitet | 100Ah |
| Struja hladnog starta | 830A |
| Polaritet | Desno+ |
| Dužina | 353mm |
| Širina | 175mm |
| Visina | 190mm |
| Start/Stop | Ne |
BOSCH Akumulator 12V 100Ah 830A POWER PLUS desno+
19.799,00 рсд
Dimenzije 353x175x190 ( D x Š x V )
Garancija: 40 meseci
Akumulator Bosch Power 12v 100Ah D+ je starterski akumulator sa SLI tehnologijom koja obezbeđuje sigurno paljenje za širok spektar vozila bez start-stop sistema.
Karakteristike i prednosti:
Struja hladnog starta: 830A.
Specijalni dizajn rešetke kao i smanjena korozija zbog savremene legure rešetke: za veoma dobru snagu pokretanja i dug radni vek
Veoma niska potrošnja vode kao posledica savremene legure rešetke kao i dvostrukog poklopca sa dizajnom u obliku lavirinta koji vraća kondenzovanu paru u akumulator: zbog toga ne postoji nikakva potreba za održavanjem akumulatora
Dodatne informacije
Povezani proizvodi
-
Akumulatori Niš
Akumulator VARTA 63Ah 610a +D (D15) 12V Dynamic SLI
12.290,00 рсдOriginalna cena je bila: 12.290,00 рсд.11.890,00 рсдTrenutna cena je: 11.890,00 рсд. Dodaj u korpu -
Akumulatori Niš
BOSCH Akumulator 12V 70Ah 760A AGM POWER desno+
20.650,00 рсдOriginalna cena je bila: 20.650,00 рсд.19.500,00 рсдTrenutna cena je: 19.500,00 рсд. Dodaj u korpu








