| Brend | Bosch |
|---|---|
| Kapacitet | 44Ah |
| Struja hladnog starta | 440A |
| Polaritet | Desno+ |
| Dužina | 207mm |
| Širina | 175mm |
| Visina | 175mm |
| Start/Stop | Ne |
BOSCH Akumulator 12V 44Ah 440A POWER desno+
8.199,00 рсд
Dimenzije 207x175x175 ( D x Š x V )
Garancija: 25 meseci
Akumulator Bosch Power 12v 44Ah D+ je starterski akumulator sa SLI tehnologijom koja obezbeđuje sigurno paljenje za širok spektar vozila bez start-stop sistema.
Karakteristike i prednosti:
Specijalni dizajn rešetke kao i smanjena korozija zbog savremene legure rešetke: za veoma dobru snagu pokretanja i dug radni vek
Veoma niska potrošnja vode kao posledica savremene legure rešetke kao i dvostrukog poklopca sa dizajnom u obliku lavirinta koji vraća kondenzovanu paru u akumulator: zbog toga ne postoji nikakva potreba za održavanjem akumulatora
Dodatne informacije
Povezani proizvodi
-
Akumulatori Niš
Akumulator EXIDE Premium EA640 12v 64Ah 640A D+
12.200,00 рсдOriginalna cena je bila: 12.200,00 рсд.11.790,00 рсдTrenutna cena je: 11.790,00 рсд. Dodaj u korpu -
Akumulatori Niš
Akumulator Varta 60Ah 540A (D24) Dynamic SLI
10.950,00 рсдOriginalna cena je bila: 10.950,00 рсд.10.600,00 рсдTrenutna cena je: 10.600,00 рсд. Dodaj u korpu -
Akumulatori Niš
BOSCH Akumulator 12V 70Ah 760A AGM POWER desno+
20.650,00 рсдOriginalna cena je bila: 20.650,00 рсд.19.500,00 рсдTrenutna cena je: 19.500,00 рсд. Dodaj u korpu








