| Brend | Varta |
|---|---|
| Kapacitet | 60Ah |
| Struja hladnog starta | 680A |
| Polaritet | Desno+ |
| Dužina | 242mm |
| Širina | 175mm |
| Visina | 190mm |
| Start/Stop | Da |
VARTA Start-Stop Akumulator 12V 60Ah 680A AGM desno+
15.099,00 рсд
Dimenzije 242x175x190 ( D x Š x V )
Garancija: 36 meseci
Model: SILVER DYNAMIC
Dodatne informacije
Povezani proizvodi
-
Akumulatori Niš
Akumulator EXIDE Excell EB602 12V 60Ah 540A D+
10.500,00 рсдOriginalna cena je bila: 10.500,00 рсд.10.090,00 рсдTrenutna cena je: 10.090,00 рсд. Dodaj u korpu -
Akumulatori Niš
BOSCH Akumulator 12V 80Ah 800A AGM POWER desno+
23.300,00 рсдOriginalna cena je bila: 23.300,00 рсд.22.400,00 рсдTrenutna cena je: 22.400,00 рсд. Dodaj u korpu








