| Brend | Varta |
|---|---|
| Kapacitet | 74Ah |
| Struja hladnog starta | 680A |
| Polaritet | Desno+ |
| Dužina | 278mm |
| Širina | 175mm |
| Visina | 190mm |
| Start/Stop | Ne |
Akumulator VARTA 74Ah 680A D+ (E11) 12V Dynamic SLI
12.900,00 рсд
Dimenzije 278x175x190 ( D x Š x V )
Težina 17,6 kg
Model: DYNAMIC SLI
Dodatne informacije
Povezani proizvodi
-
Akumulatori Niš
Akumulator Varta 60Ah 640A (N60) Dynamic EFB
15.850,00 рсдOriginalna cena je bila: 15.850,00 рсд.15.300,00 рсдTrenutna cena je: 15.300,00 рсд. Dodaj u korpu -
Akumulatori Niš
Akumulator Varta BLACK dynamic 56Ah 480A (C14)
8.990,00 рсдOriginalna cena je bila: 8.990,00 рсд.8.790,00 рсдTrenutna cena je: 8.790,00 рсд. Dodaj u korpu -
Akumulatori Niš
BOSCH Akumulator 12V 77Ah 780A POWER PLUS desno+
15.700,00 рсдOriginalna cena je bila: 15.700,00 рсд.14.990,00 рсдTrenutna cena je: 14.990,00 рсд. Dodaj u korpu -
Akumulatori Niš
BOSCH Akumulator 12V 62Ah 550A POWER desno+
11.300,00 рсдOriginalna cena je bila: 11.300,00 рсд.10.700,00 рсдTrenutna cena je: 10.700,00 рсд. Dodaj u korpu












