| Brend | Varta |
|---|---|
| Kapacitet | 63Ah |
| Struja hladnog starta | 610A |
| Polaritet | Desno+ |
| Dužina | 242mm |
| Širina | 175mm |
| Visina | 190mm |
| Start/Stop | Ne |
-3%
Akumulator VARTA 63Ah 610a +D (D15) 12V Dynamic SLI
12.290,00 рсд Originalna cena je bila: 12.290,00 рсд.11.890,00 рсдTrenutna cena je: 11.890,00 рсд.
VARTA 63Ah 610a Silver Dynamic
Dimenzije 242x175x190 ( D x Š x V )
Garancija: 36 meseci
Model: SILVER DYNAMIC
Akcijska cena
Dodatne informacije
Povezani proizvodi
-
Akumulatori Niš
Akumulator Varta BLACK dynamic 56Ah 480A (C14)
8.990,00 рсдOriginalna cena je bila: 8.990,00 рсд.8.790,00 рсдTrenutna cena je: 8.790,00 рсд. Dodaj u korpu -
Akumulatori Niš
Akumulator Varta 60Ah 640A (N60) Dynamic EFB
15.850,00 рсдOriginalna cena je bila: 15.850,00 рсд.15.300,00 рсдTrenutna cena je: 15.300,00 рсд. Dodaj u korpu
Nedavno pregledani proizvodi
-
Akumulatori Niš
BOSCH Akumulator 12V 80Ah 800A AGM POWER desno+
23.300,00 рсдOriginalna cena je bila: 23.300,00 рсд.22.400,00 рсдTrenutna cena je: 22.400,00 рсд. Dodaj u korpu -
Akumulatori Niš
Akumulator VARTA Silver Dynamic 12V 63Ah +L (D39)
13.090,00 рсдOriginalna cena je bila: 13.090,00 рсд.12.590,00 рсдTrenutna cena je: 12.590,00 рсд. Dodaj u korpu -
Akumulatori Niš
Akumulator EXIDE Excell EB602 12V 60Ah 540A D+
10.500,00 рсдOriginalna cena je bila: 10.500,00 рсд.10.090,00 рсдTrenutna cena je: 10.090,00 рсд. Dodaj u korpu -
Akumulatori Niš
Akumulator Exide Excell EB740 12V 74Ah 680A D+
12.500,00 рсдOriginalna cena je bila: 12.500,00 рсд.11.990,00 рсдTrenutna cena je: 11.990,00 рсд. Dodaj u korpu












